Meist

Biomenu maheköök on kaasaegne ja teadlikule toitumisele orienteeritud Toitlustus. Pakume maitseelamusi täis taime- ja toortoite, mille seast leiavad endale meelepäraseid nii veganid, toortoitujad, gluteeni ja laktoosi vältivad inimesed kui ka kõik teised, kes hindavad lihtsalt häid maitseid ja täisväärtuslikku mahetoitu.
Kõik meie tooted on vabad loomsetest saadustest ning mõistagi ei ole neis kunstlikke lisa- ja säilitusaineid. Kõik on 100% mahe ja 100 % naturaalne.
Toitude valmistamisel kasutatakse töövõtteid, mis säilitavad maksimaalselt tooraines sisalduvad vitamiinid, mineraalid ja teised toitaineid. Seepärast on ka meie toortoitute valik väga rikkalik.
Toitu on võimalik süüa nii kohapeal kui ka bufee-lauast karbiga kaasa osta. Samuti on meil suur valik juba pakendatud valmistoite (salatid, wrapid, hummus, taimsed kotletid, falafelid jne.).
Lisaks kõigele on Biomenu maheköök ka tõeline tervislike maiuste sõprade paradiis: iga päev üllatavad meie kokad teid uute kookide ja magustoitudega, kuhu pole lisatud grammigi rafineeritud suhkrut ega valget nisujahu. Näiteks meie toorkoogid koosnevad üksnes värsketest ja kuivatatud puuviljadest ning pähklitest.
Niisiis on Biomenu maheköögis saanud kokku mitu tähtsat omadust – tervislik ja täisväärtuslik toit, suurepärased maitseelamused ning erinevate teadliku toitumise soovidega arvestamine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga